Email: info@faradrp.com | Tel: 031-36254311 | -

دوربین مداربسته Vivotek

Project Description

شرکت Vivotek در سال ۲۰۰۰ تاسیس گردید. این شرکت که به سرعت تبدیل به یک برند معتبر پیشرو در صنعت نظارت تصویری تحت شبکه گردید با ارائه راه حل های جامع و مطمئن در زمینه نظارت تصویری و نیز ارائه طیف گسترده ای از محصولات نظارتی همچون دوربین های تحت شبکه، سرور های ویدئویی، گیرنده های ویدئویی، دستگاه های ضبط تصاویر و نیز نرم افزار مدیریت مرکزی تصویری سبب توسعه نظارت تصویری از حالت آنالوگ به دیجیتال گردیده است.  Vivotek از طریق ۱۵۰ نماینده رسمی مجاز در بیش از ۸۰ کشور و نیز توسط بسیاری فروشندگان سیستم های حفاظتی توانسته طیف وسیعی از محصولات خود را برای کاربردها و پروژه های مختلفی اعم از نظارت شهری، هتل، سیستم های حمل ونقل، خرده فروشی ها و بسیاری موارد دیگر را با موفقیت نصب نماید.

مشخصات توضیحات
Fixed Dome این دوربین ها بیشتر مورد استفاده آن در فضاهای داخلی اعم از هتل ها، اداره ها، انبارها می باشد و مدل های وندال آن کاربرد محیطی هم دارد.
 Fixed Box این دوربین ها از نوع  صنعتی می باشند که برای فضای داخلی مناسب است و قابلیت تعویض لنز برای برای نظارت عریض و زوم شده را دارد.
 Fish Eye این دوربین برای نظارت گسترده در سالن های بسیار بزرگ که تغییرات هر شئی مهم است کاربرد دارد.
Fixed  Bullet این نوع دوربین ها، به دوربین های ضد شورش معروفند و  مورد مصرف آن کاملا محیطی و کاربرد صنعتی و نظامی دارد.
PTZ/ Speed Dome این نوع دوربین ها ، از نوع مدیریتی با چرخش ۳۶۰ درجه و قابلیت تطابق در هر محیطی را داراست. این نوع ذوربین ها کاربرد وسیعی در فرودگاه، بانک ها و اماکن امنیتی دارند.

دانلود مشخصات فنی

دانلود کاتالوگ

Back to Top
گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز