دوربین های پلاک خوان
کنترل ترافیک
سامانه های مدیریت توزین و باسکول
کنترل گیت ووردی و پارکینگ
قبل
بعد

سیستم های تخصصی پلاک خوان و کنترل تردد

فاراد رایانه پرداز

گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز با بهره گیری از برند های تخصصی در حوزه پلاک خوانی و تجربه ای بالغ بر 6 سال در تامین کالا (دوربین – نرم افزار – زیر ساخت شبکه) ، اجرای پروژه های ثبت تخلف، پلاک خوان های شهری و روستایی و همچنین به عنوان مشاور و طراح در بیش از 300 پروژه ی پلاک خوانی در منطقه مرکزی ایران مشغول به فعالیت می باشد.

سیستم های تخصصی پلاک خوان و کنترل تردد

  • کنترل تردد جاده ای
  • کنترل تردد گیت های ورود و خروج
  • پارکینگ های عمومی و خصوصی
  • سامانه های مدیریت توزین و باسکول

هسته پردازش تصویر پلاک خوانی مستقل از دوربین پلاک خوان می باشد اما طبیعتا به هر میزان که تصویر تهیه شده برای پلاک خوانی مناسب تر و با کیفیت بالاتر باشد، نتیجه نهایی مطلوب تری حاصل خواهد شد. بهترین راه حل برای دوربین پلاک خوانی ترکیبی از CCD های حساس به IR و رنگی می باشد که با سیستم نورپردازی نیز یکپارچه و تنظیم شده اند.

در پروژه های پلاک خوانی استفاده ازلنز های ثابت یا متغیر دستی پیشنهاد نمی شود و میبایست حتما از لنز های موتورایز بهره برد، چرا که تنظیم لنز در پروژه های ترافیکی یا پارکینگی به صورت حرفه ای نمی تواند به صورت دستی انجام شود همچنین در نظرداشته باشید که لنز های موتورایز در صورت به هم خوردن فوکوس دردراز مدت به صورت اتوماتیک تنظیم می شوند به این ترتیب در این پروژه ها نباید به دنبال دوربین های معمولی و ساده بود.

  • لنز های7~13.5mm و3~10.5mm  برای پروژه های پارکینگی و کنترل گیت تردد
  • لنز های 7~22mm و 3~64mm (12x)  برای پروژه های ترافیکی

 

برندها

ارتباط با کارشناسان

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

نظارت تصویری و مانیتورینگ

زیر ساخت شبکه

پلاک خوان و کنترل تردد

ذخیره سازی تصاویر

صوت و تصویر حرفه ای

حفاظت پیرامونی

داخلی: 102