سیستم های مانیتورینگ
سیستم های مدیریت ذخیره ساز تصاویر
دوربین های پلاک خوان
دوربین های نظارت تصویری
دوربین های کنترل ترافیک
قبل
بعد

سیستم های نظات تصویری و مانیتورینگ

فاراد رایانه پرداز

گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز همزمان با 28مین سال فعالیت خود در عرصه ی فناوری ارتباطات و اطلاعات (ICT) مفتخر به ارائه  خدمات تخصصی با قریب به 20 سال تجربه در زمینه اجرای پروژه های نظارت تصویری با معتبرترین برندهای تحت شبکه دوربین مدار بسته و اجراء در حوزه، ضبط و بازبینی تصاویر و اتاق‌های مانیتورینگ و اجرای زیر ساخت های تخصصی و حرفه ای شبکه آمادگی خود را جهت مشاوره، طراحی، تامین، اجراء، نظارت و پشتیبانی (صفر تا صد) این گونه پروژه ها با  بهره مندی از مهندسین و کارشناسان کارآزموده و دوره دیده به گونه ای متمایز اعلام می‌ دارد.

نظارت تصویری

امروزه از این سامانه برای حفاظت و نظارت بر اماکن مهم، اماکن پرتردد و اماکن پرخطر استفاده می‌شود موزه‌ها، فروشگاه‌ها ،زندان‌ها، مراکز نظامی ، فرودگاه‌ها ،ایستگاه‌های مترو راه‌آهن و حتی بیمارستان‌ها و مدارس از دیگر اماکنی است که به این سامانه‌ها مجهز شده‌اند.

مسلماً در شرایط متفاوت محیطی، انتخاب بهترین راهکار برای ایجاد بستر انتقال تصویر و ذخیره آن ها، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های اجرای پروژه، می تواند عمر مفید عملکرد سیستم را تا حد چشم گیری افزایش دهد. فراهم نمودن قابلیت مشاهده تصاویر از هر نقطه دلخواه و تعریف سطوح مختلف دسترسی طبق استاندارد های امنیتی و مبتنی بر پروتکل های خاص و امن و کد گذاری اطلاعات در زمان انتقال نیز از وظایف طراح سیستم خواهد بود

با پیشرفت شبکه های کامپیوتری، دوربین مداربسته تحت شبکه نیز به عنوان عضوی از خانواده ی شبکه های کامپیوتری پا به عرصه گذاشتند که میتوانند با دستگاه های تحت شبکه شامل ها و سرورها ارتباط داشته باشند. دوربین مداربسته تحت شبکه از قابلیت های نرم افزاری بیشتری نسبت به دوربین های آنالوگ برخوردار بوده و همچنین قابلیت گسترش آن نیز بیشتر می باشد.

برندها

جهت اجرای هر چه بهتر و حرفه­ای تر پروژه های نظارت تصویری متناسب با نوع پروژه از برند های معتبر دنیا همچون  Axis، Vivotek ، Milesight استفاده می­گردد، که سبب شده هم اکنون با تنوع برندهای فوق الذکر و ایجاد حق انتخاب های متعدد و عدم وجود محدودیت برای هر نیازی، اکثر پروژه های ملی، سازمانی و خصوصی کشور را با افتخار به سرانجام برسانیم.

ارتباط با کارشناسان

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

نظارت تصویری و مانیتورینگ

زیر ساخت شبکه

پلاک خوان و کنترل تردد

ذخیره سازی تصاویر

صوت و تصویر حرفه ای

حفاظت پیرامونی

داخلی: 102