اکسس‌پوینت بیرونی با قابلیت PoE از D-Link

شرکت D-LINK در ادامه معرفی محصولات خود برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط بازار، از یک اکسس‌پوینت بیرونی با قابلیت PoE پرده‌برداری کرد.

dap_3320_intro

DAP-3320 می‌تواند به عنوان یک توسعه‌دهنده در محیط‌های بیرونی مکان‌هایی مانند مدارس، بیمارستان‌، هتل و دفاتر اداری نصب شود و شبکه وای‌فای را تقویت کند. این اکسس‌پوینت از استاندارد 802.11n استفاده می‌کند و حداکثر سرعت ۳۰۰ مگابیتی روی فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز فراهم خواهد کرد. یک آنتن داخلی با قدرت دو دسی‌بل دارد و از یک درگاه شبکه اترنت صدمگابیتی بهره می‌برد. حداکثر از هشت شبکه وای‌فای یا نام SSID پشتیبانی می‌کند و در مدهای مختلفی مانند اکسس‌پوینت، کلاینت بی‌سیم، توسعه‌دهنده وای‌فای و توسعه‌دهنده به همراه اکسس‌پوینت کار می‌کند.

1474740756

قابلیت PoE این محصول اجازه می‌دهد دستگاه دیگری بدون نیاز به برق به DAP-3320 وصل شود و هم به شبکه متصل بوده و هم از انرژی تأمین‌شده برای این اکسس‌پوینت تغذیه کند. این مشخصات به‌خوبی نشان می‌دهند دی‌لینک به دنبال ارائه اکسس‌پوینتی سریع و به‌روز نبوده، بلکه بیشتر نیاز بازار را مدنظر قرار داده است و اینکه بتوان وای‌فای را در مکان‌هایی بیرون از ساختمان و فضای باز تقویت و استفاده کرد. قیمت این اکسس‌پوینت ۱۶۰ دلار اعلام شده است.

منبع وب سایت شبکه