تکنولوژی های به کار گرفته شده در دوربین های پانوراما

دوربین های تک سنسور :

دوربین های پانوراما تک سنسور انتخاب مناسبی برای مانیتورینگ داخلی  فروشگاه های کوچک ، هتل ها ، مدارس و ادارات و همچنین محیط های بیرونی هتل ها ، پمپ بنزین ها ، بوتیک ها ، رستوران ها ، مدارس و ادارات می باشد .مزیت اصلی استفاده از یک دوربین تک سنسور ، از بین بردن نقاط کور در زمان نظارت بر یک منطقه کوچک نظیر یک فروشگاه یا یک ساختمان با محیط کوچک ، می باشد.

AXIS-Q3709-PVE

دوربین های چند سنسوره :

در مقایسه با یک دوربین تک سنسوره ، یک دوربین چند سنسوره تراکم پیکسل بیشتر و کیفیت بالاتری از یک منطقه تحت پوشش یکسان را در اختیار می گذراد. از این رو یک دوربین چند سنسوره ، برای مانیتورینگ مناطق وسیع تر ، مناسب می باشد. تصویر پانوراما از یک محیط وسیع ، برای پوشش قابل ملاحظه محیط های بسته در ایستگاه های راه آهن ، مترو و فرودگاه ها و مانیتورینگ محیط های بیرونی نظیر استادیوم ها ، دانشگاه ها و محوطه های مدارس ، به خوبی سازگار شده میباشد.از دیگر نمونه های کاربرد این دوربین ها ، نصب در پارکینگ های هتل ها ، ادارات ، مراکز خرید و به طور کلی محیط های بزرگی که به منظور اطمینان کامل از وضعیت ، به نظارت با کیفیت تصویر بالا نیاز دارند ، می باشد. تکنولوژی چند سنسوره برای نظارت محیط های با حساسیت بالا نظیر ساختمان های دولتی ، بانک ها و مراکز بهداشتی درمانی ، ایده آل می باشند.

دوربین های چند جهته :

با اشاره به این نکته که هد این دوربین ها میتوانند مستقل از یکدیگر تنظیم شوند ، میتوان گفت دوربین های چند جهته برای محیط های وسیع داخلی یا خارجی ، فضاهای بیرونی ساختمان ها و تقاطع راه ها و جاده ها مناسب می باشند.از دیگر نمونه های کاربرد این دوربین ها ، مدارس ، فروشگاه های کوچک ، مراکز خرید ، بیمارستان ها ، راهرو ادارات و هتل ها ، انبارها و پارکینگ ها و … می باشد.

 

منبع : www.Axis.com