گزارش حضور فاراد در نخستین همایش ملی نامداران صنعت IT

 ham-b-4ثبت افتخاری دیگر در کارنامه درخشان گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز در بیستمین سال تاسیس!!!

گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز توانست به عنوان یکی از برترین شرکت های عرصه IT رای هیات داوران نخستین همایش “نامداران صنعت IT” کشور را که در ۲۹ آبان ۱۳۹۲ در سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای تهران برگزار گردید از آن خود نماید.
گروه مهندسی فاراد که در این همایش با معرفی محصول سامانه های هوشمند نظارت تصویری خود شرکت نمود به عنوان یک شرکت پویا، خلاق، مبتکر در عرصه نظارت تصویری شناخته شد.
این همایش که با همکاری مجلس شورای اسلامی، وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با حضور بیش از صد شرکت فعال در عرصه IT برای اولین بار برگزار گردید و در این همایش دستاوردهای شرکت های ایرانی مورد بررسی قرار گرفت. در این میان از بیست شرکت که تلاش های ارزشمند و گامهای مثبت و تحسین برانگیزی در راستای توسعه IT برداشته اند تقدیر و قدردانی شد.

آقای مهندس محمودرضا حمصیان مدیرعامل شرکت در مصاحبه ای که در این رابطه بعد از برگزاری مراسم صورت گرفت گفت: برگزاری این دسته از همایش ها و بررسی توانمندی های شرکت های IT و معرفی آن ها می تواند انگیزه ای در جهت بهبود هر چه بهتر این صنعت در کشور عزیزمان ایران گردد. همچنین ایشان اضافه فرمودند جا دارد در همین جا به کارشناسان متخصص و مجرب و جوان مجموعه فاراد که قسمت بزرگی از این موفقیت چشمگیر می باشند تبریک گفته و از کلیه مشتریان عزیز این شرکت که با حمایت های آن ها این انگیزه در ما دو چندان گشت تا بتوانیم محصول صد در صد ایرانی همگام با علم روز جهان را به عرصه IT معرفی نماییم کمال تشکر و قدردانی را می نمایم .

ham-b-1

tandis-s