Email: info@faradrp.com | Tel: 031-36254311 | -

سومین نمایشگاه تخصصی هوشمند سازی مدارس

گزارش نمایشگاه تخصصی هوشمند سازی مدارس – تابستان ۹۲

سومین نمایشگاه اختصاصی هوشمند سازی مدارس(با در نظر گرفتن نمایشگاه در مسیر هوشمند سازی مهرماه ۱۳۹۰ که توسط آموزش و پرورش اصفهان برگزار گردید) امسال نیز با یاری خداوند، همت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و همکاری شرکت نمایشگاه های استان اصفهان با حضور سی و هفت شرکت مطرح در مباحث هوشمند سازی آموزشی در محل دائمی نمایشگاه های استان اصفهان به مدت ۴ روز برگزار گردید.
هوشمند سازی آموزشی مبحثی جذاب و با عمر کم است که گروه مهندسی فاراد از یک سو با تمرکز بر روی برترین برندها و از سوی دیگر با ارائه راهکارهای خلاقانه توانسته است این ادعای بزرگ را به واقعیت تبدیل نماید و هوشمند سازی آموزشی را از مرحله شعار به مرحله عمل برساند.

گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز نماینده انحصاری محصولات منتخب دیتا پروژکتور اپسون در ایران و مجری تخصصی هوشمندسازی مراکز آموزشی بار دیگر با هدف متعالی و خط مشی مشخص و کادری متخصص در این نمایشگاه خوش درخشید .

روابط عمومی فاراد رایانه پرداز از کلیه عزیزان بازدید کننده و مشتریان محترم این شرکت که با حضور گرم خود در غرفه، شرکت خود را همراهی نمودند کمال تشکر و قدردانی را می نماید.

Back to Top
گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز