Email: info@faradrp.com | Tel: 031-36254311 | -

نمایشگاه هوشمندسازی مدارس – تیرماه ۱۳۹۱

نمایشگاه هوشمندسازی مدارس – تیرماه ۱۳۹۱

حضور فعال و موفق شرکت مهندسی فاراد رایانه پرداز در نمایشگاه هوشمند سازی مدارس تیر ماه ۱۳۹۱ برگ زرینی دیگر  بر افتخارات این مجموعه افزود.
نمایشگاه کودک و نوجوان که با نگاهی به هوشمندسازی مدارس برگزار گردید در تاریخ ۱۲ تیر ماه ۱۳۹۱ در حالی به کار خود پایان داد که پنج روز متوالی میزبان مدیران ، معلمین و متخصصان گرامی بود و با فراهم کردن محیطی تخصصی و کاربردی با حضور فعالان و نامداران این حوزه توانست عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین نمایشگاه های سال ۹۱ را از آن خود کند.
شرکت فاراد رایانه پرداز همچون گذشته با عزمی راسخ ، تیمی متخصص و محصولات جدید با برند های معتبر جهانی در این نمایشگاه حضور پیدا کرد و بحث جدید مهندسی هوشمند سازی را مطرح نمود تا کلیه عزیزان ابتدا با هوشمندسازی ، مزا یا و حتی معایب آن آشنا شده و بعد از آن به  معرفی محصولات برای اجرایی کردن هوشمند سازی پرداخت.
همچنین در این نمایشگاه فاراد به عنوان نمایندگی انحصاری محصولات منتخب دیتا پرژکتور اپسون (EPSON) در سراسر ایران با گارانتی معتبر آواژنگ خود را معرفی نمود  و با ارائه تخفیفات ویژه حسن نیت خود را ثابت کرد. از دیگر محصولات ارائه شده این شرکت در نمایشگاه می توان به برد هوشمند پرومتین(Promethean)  اشاره نمود .
قابل ذکر است در طول روزهای برگزاری نمایشگاه ، عزیزان فرهنگی در قرعه کشی که مخصوص بازدید از غرفه فاراد بود شرکت نمودند که زمان قرعه کشی و اعلام نتایج به زودی از طریق سایت فاراد  اطلاع رسانی خواهد شد و عزیزان فقط می توانند از طریق پست الکترونیک و سایت شرکت این موضوع را پیگیری نمایند .

Back to Top
گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز