Email: info@faradrp.com | Tel: 031-36254311 | -

جشنواره و نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش

نخستین جشنواره و نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطاتوزارت آموزش و پرورش  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از تاریخ ۷ الی ۱۰ اردیبهشت سال ۱۳۹۲ برگزار شد.
این نمایشگاه با حضور و سخنرانی جناب آقای دکتر حاجی بابایی وزیر محترم آموزش و پرورش افتتاح گردید.حاجی بابایی گفت: امروز هوشمند سازی وفناوری های نوین جز واژگان و فرهنگ عمومی کشور بویژه در عرصه آموزش وپرورش شده است که نشانگر یک تحول بزرگ واساسی است.وی خاطر نشان کرد :‌کار بزرگ این بوده است که ملت خود را به وجود موضوع مهم وسرنوشت سازی چون فناوری اطلاعات وهوشمندسازی آگاه کرده ایم.
وزیر آموزش وپرورش با بیان اینکه اگر می خواهیم مرزهای علم در منطقه وحتی جهان را بشکنیم هیچ راهی جز ارتقاء رشد وتوسعه برنامه های علمی آموزش وپرورش نداریم همچنین خطاب به فرهنگیان افزود: فناوری و هوشمندسازی فقط برای دانش آموز نیست، فناوری آمده است که همه ما را به روز کند و درتمام روش های تدریس، فن کلاس داری، شاداب سازی مدرسه وآماده کردن دانش آموزان برای استفاده از تمام توانشان در تولید علم باید از فناوری استفاده کنیم.

در این جشنواره کلیه ادارات آموزش و پرورش استان ها به همراه دستاوردهای خود در زمینه هوشمندسازی و ساخت و اختراعات دانش آموزان ( به ویژه بازی های رایانه ای و روباتیک ) شرکت داشتند.
شرکتهای فعال در زمینه هوشمندسازی مدارس (نرم افزاری و سخت افزاری) نیز جهت نمایش محصولات و خدمات خود حضور داشتند.شرکت فاراد رایانه پرداز به عنوان مجری تخصصی هوشمندسازی مراکز آموزشی و نماینده انحصاری محصولات منتخب اپسون در این نمایشگاه با برند EPSON حضور به هم رسانید .

بازدید این نمایشگاه ۴ روز متوالی برای کلیه عزیزان آموزش و پرورشی و سایرین (عموم مردم) برقرار بود .
غرفه گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز نیز مورد استقبال بازدیدکنندگان محترم واقع شد که جا دارد از کلیه عزیزان تشکر و قدردانی نماییم.

Back to Top
گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز