مدیرعامل جدید شرکت فاراد رایانه پرداز معرفی گردید

همزمان با مراسم جشن پایان سال ۱۳۹۳ فاراد و در راستای چشم انداز بلند مدت و ماموریت های تعریف شده گروه مهندسی فاراد، آقای مهندس حمیدرضا آخوندیان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت فاراد رایانه پرداز معرفی گردیدند. ایشان حکم خود را از طرف مهندس حمصیان رئیس هیات مدیره دریافت نمودند.

06-ceo

آقای مهندس حمصیان مالک و موسس شرکت در این مراسم طی سخنانی ضمن برشمردن خصوصیات بارز ایشان گفتند:
در طول این ۲۱ سال از تاسیس شرکت، نظم، انظباط، تعهد، نوآوری، خلاقیت و احترام به حقوق مشتری سرلوحه فعالیت های فاراد قرار گرفته و هم اکنون به عنوان جزیی از مکتب فاراد از اساسی ترین پایه های این مکتب می باشد.
تلاش و کوشش در این شرکت معنای دیگری دارد، پرسنل می توانند این پارامتر ها را به عنوان یک انگیزه برای رشد و توسعه خود مورد هدف قرار دهند. حضور آقای مهندس آخوندیان در این جایگاه، اثبات این ادعاست همانطور که خیلی از این پرسنل هم اکنون در جایگاه و مقام شایسه خود قرار گرفته اند.
آقای مهندس حمصیان در پایان سخنان خود آرزوی موفقیت و سربلندی ایشان را چون گذشته در مسئولیت جدید از ایزدمنان خواستار شدند.
آقای مهندس آخوندیان نیز طی نطقی کوتاه، ضمن تشکر از اعتماد رئیس و اعضای محترم هیات مدیره تمام سعی، تلاش و همت خود را در جهت اعتلای نام و مکتب فاراد با استعانت از درگاه حق و کمک و یاری سایر همکارانشان در این مجموعه و کسب رضایت سرمایه های فاراد که همان مشتریان آن می باشد اعلام نمودند.

درباره مدیرعامل جدید فاراد…

05-ceo

آقای مهندس آخوندیان از مدیران با سابقه و از تربیت یافتگان مکتب فاراد می باشند، مدرک تحصیلی ایشان در مقطع کارشناسی مهندسی نرم افزار و در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی EMBA می باشد. ایشان در سال آخر مقطع کارشناسی به عنوان کارشناس پروژه جذب شرکت فاراد شده و مراتب رشد خود را به سرعت به عنوان سرپرست پروژه، مدیر نرم افزار، مدیر داخلی و قائم مقام مدیرعامل طی و نهایتاً با توجه به تعهد، توانایی، تخصص و در راستای سیاست های توسعه و دانش محور فاراد از طرف هیات مدیره به این سمت منصوب گردیدند.

روابط عمومی فاراد رایانه پرداز