سمینار نظارت تصویری

روز دوشنبه ۱۵ مرداد ماه سمینار ” معرفی و آشنایی با سیستم های نظارت تصویری” جهت معرفی محصولات شرکت پویا فرا نگار (با نمایندگی شرکت فاراد در استان اصفهان) در محل هتل آسمان برگزار گردید.

عموم شرکت کنندگان در سمینار همکاران حوزه نظارت تصویری بوده و علاوه بر آن رؤسا، مدیران حراست و مدیران IT و انفورماتیک برخی از سازمانها نیز از جمله دعوت شدگان به سمینار بودند.

مراسم با معرفی شرکت پویا فرا نگار آغاز گردید. مدعوین حین پخش تصاویر از توضیحات مدیر فروش شرکت پویا فرا نگار در خصوص فعالیت های آن شرکت مطلع گردیدند.

پس از صرف نهار و اقامه نماز، در ادامه برنامه توضیحات فنی در خصوص فناوری های جدید دوربین های مداربسته Vivotek، سوئیچ های حرفه ای PFN، و NVR های PNR توسط کارشناس ارشد فنی شرکت به حاضرین در سمینار ارائه گردید. با توجه به محتوای فنی و جذابیت مطالب، این قسمت از برنامه با استقابل حداکثری حاضرین مواجه گردید.

لازم به توضیح است در زمان های استراحت میان برنامه ای و همچنین در پایان برنامه، حاضرین با استفاده از پنل های نظارت تصویری نصب شده در سالن همایش، به صورت عملی با تکنولوژی ها و دستاوردهای ارائه شده در سمینار آشنا و نسبت به بررسی فنی محصولات اقدام نمودند.