Email: info@faradrp.com | Tel: 031-36254311 | -

فاراد اسپانسر هشتمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیکی

فاراد اسپانسر هشتمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیکی

کنفرانس تجارت الکترونیک با رویکرد اعتماد، فعالیت خود را از روز پنجشنبه مورخ ۴ اردیبهشت ماه ۹۳ در سالن همایش های برج سپهر مشهد با حضور جمعی از اساتید، فرهیختگان، مدیران بانک ها و صنایع مختلف داخلی و خارجی آغاز و تا روز جمعه ۵ اردیبهشت ماه به کار خود ادامه داد.

 ma-4

این کنفرانس هر ساله در شهرهای مختلف دنیا به منظور بررسی و ارائه جدیدترین های دنیای تجارت الکترونیک و تبادل نظر بین علما و صاحب نظران این رشته برگزار میگردد. گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز به عنوان یک شرکت دانش محور یکی از حامیان برگزاری این سمینار در کنار سایر برندهای مطرح حضور داشت.

ma-3
همچنین فاراد با ارائه مقاله ای تحت عنوان ” Evaluation of e-commerce boom, especially e-banking in the shadows of cyber security “ و برپایی غرفه ای در حاشیه این نمایشگاه به عنوان یک شرکت فعال در این دوره شناخته شد و نشان این کنفرانس را از دبیر کل کنفرانس تجارت الکترونیک جناب پروفسور علی صنایعی از آن خود نمود .

ma-2
شایان ذکر است طرح های جدید این مجموعه تحت عنوان” پروژه های بانکی “ که در غرفه این شرکت به بازیدکنندگان ارائه گردید بسیار مورد پسند مدیران بانک ها و فرهخیتگان دانشگاهی قرار گرفت.

ma-1
امید است گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز با شروع دهه سوم فعالیت خود بیش از پیش صنعت IT را با سایر صنایع و مجامع علمی و دانشگاهی پیوند زند و همچون گذشته افتخار پیشرو شناخته شدن در این حوزه را داشته باشد .

Back to Top
گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز