Email: info@faradrp.com | Tel: 031-36254311 | -

بازدید مدیران ارشد اپسون از شرکت فاراد

بازدید مدیران ارشد اپسون از شرکت فاراد

شرکت فاراد رایانه پرداز – نماینده انحصاری دیتا پرژکتورهای منتخب EPSON  در ایران – عصر روز دوشنبه مورخ ۹۱/۰۷/۱۷ میزبان مدیران ارشد شرکت اپسون و گلدن (سالن کنفرانس دفتر مدیریت شرکت فاراد) بود .
مدیرعامل فاراد آقای مهندس محمودرضا حمصیان ضمن خوش آمدگویی به مدیران ارشد اپسون، از حضور آقایان جان ماری (قائم مقام شرکت اپسون )، خلیل الدلو (مدیر عامل اپسون خاورمیانه)، مهندس شریفی (مدیرعامل شرکت گلدن)، مهندس امامی (مدیر فروش اپسون در ایران)  و صالح بحر العلوم (مدیر محصول شرکت گلدن ) جهت بازدید از شرکت فاراد و رایزنی های تجاری اظهار خرسندی نمودند. وی در ادامه سخنان خود از حسن توجه مدیران ارشد شرکت اپسون قدردانی نمود و خاطر نشان کرد حمایت هایی از این دست می تواند باعث دلگرمی نمایندگان و گسترش دامنه فعالیت آنان گردد. آقای مهندس حمصیان همچنین اضافه نمود که شرکت فاراد به لحاظ کادر فنی و تخصصی خود پتانسیل لازم جهت گسترش فعالیت های خود با مجموعه اپسون راخواهد داشت .
سپس آقای جان ماری توضیحاتی در خصوص شرکت اپسون، اهداف و چشم اندازهای آن بیان داشتند و با مشخص کردن خط مشی کلی شرکت اپسون و انتظارات شرکت از نمایندگان سخنان خود را با این این جمله به پایان رساند: ” فاراد توانسته است در چهارچوب این قوانین و مقررات به عنوان نماینده انحصاری محصولات منتخب اپسون در ایران قوی و مقتدر ظاهر شود. ”
آقای خلیل الدلو نیز ضمن تاکید بر سخنان جان ماری اظهار خرسندی کرد و آینده درخشان و فعالیت های گسترده تری را برای فاراد به عنوان نماینده این شرکت پیش بینی نمود.
پس از این آقای مهندس شریفی نیز با بیان این نکته که فاراد نمایندگی انحصاری را با تمام وجود درک نموده و راهکارهای استراتژیکی برای شناساندن این برند به کار بسته است اظهار امیدواری نمودند که این همکاری در آینده موثرتر از گذشته ادامه یابد.
ضمناً در این جلسه آمار و ارقام مربوط به فعالیت تجاری فی مابین نیز بررسی گردید و پیشنهادات بازرگانی جدید شرکت اپسون در قالب ” پکیج ویژه فاراد ” از سوی مدیران ارشد اپسون ارائه گردید.
در پایان مدعوین و مدیران شرکت در ضیافت شامی به همین مناسبت شرکت نمودند.

Back to Top
گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز