با مزایای سیستم VoIP بیشتر آشنا شوید

VoIP برگرفته از Voice over Internet Protocol که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می شود، امکان استفاده از شبکه های کامپیوتری به منظور مکالمات تلفنی را فراهم می نماید . در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی، VoIP از فن آوری دیجیتال استفاده می نماید.

voip_blue

با استفاده از VoIP می توان از هر جایی که به پهنای باند مناسب دسترسی دارید، ارتباط تلفنی برقرار کنید، کاربران می­توانند هنگام مسافرت IP Phoneهایشان را همراه داشته باشند و به تمام خدماتی که تلفن خانگی­شان ارائه می­دهد دسترسی داشته باشند.

برخی افراد از یک softphone برای دسترسی به سرویس VoIP استفاده می­کنند. یکsoftphone یک نرم­افزار ویژه است که سرویس VoIP را به کامپیوتر یا laptop یا گوشی همراه هوشمند شما اضافه می­کند. این برنامه­ها این امکان را به شما می­دهد که از طریق سیستم رایانه ای خود از هرجای دنیا که به یک ارتباط با پهنای باند مناسب دسترسی داشته باشید، ارتباط تلفنی برقرار کنید.

شرکت فاراد رایانه پرداز با ۲۳ سال تجربه در زمینه IT و همگام با پیشرفت روز افزون بستر دیجیتال، اقدام به ارائه سیستم های تلفنی مبنی بر VoIP نموده است. این شرکت با دریافت نمایندگی برند Grandstream در این کالا بهترین کیفیت و بالاترین سطح امنیت را برای شما فراهم می نماید.